Lidé v NF

Členové správní rady:

Petr Dobrý

Petr si prošel řadou manažerských pozic v zahraničních firmách, ale pracoval i v neziskové organizaci. Tyto zkušenosti ho přiměly k založení rodinného eko obchodu Zelená domácnost, který nabízí nejen ekologicky šetrné výrobky a výrobky pro pomoc přírodě kolem nás, ale svým provozem navíc podporuje zajímavé neziskové projekty. Založení Nadačního fondu bere jako přirozený vývoj na cestě a také způsob, jak dokázat, že i malá rodinná firma může efektivně a důsledně pomáhat přírodě.

Vít Dobrý

Vítek pracoval v Zelené domácnosti po celou dobu svého studia. Aktuálně se rozhodl poznat, jak to chodí jinde. Ale jablko nepadlo daleko od stromu, a tak nabírá zkušenosti v Záchranné stanici pro volně žijící živočichy. Do nadačním fondu vnáší mladistvý pohled a elán.

Zuzana Dobrá

Zuzka je nepostradatelnou součástí Zelené domácnosti, a to nejen proto, že je její jednatelkou. Bez ní a její schopnosti ukočírovat neustále se vršící papíry, které je potřeba zaúčtovat, zaplatit, poslat a upravit, by obchod vůbec nemohl fungovat. Aby se z toho nezbláznila, utíká po večerech do světa relaxace na hodinách jógy, které vede. Nadační fond v ní má klidnou sílu s realistickým pohledem na mnohdy bláznivé nápady dalších členů správní rady.

Revizor:

Ing. Jan Šíd

Honza pracuje více než 20 let na pozicích finančních ředitelů v zahraničních i tuzemských firmách. V neziskovém sektoru pracoval jako člen dozorčí rady Nadačního fondu AVAST a nyní již několik let pracuje jako konzultant ve společnosti Green Doors. Tato společnost pomáhá lidem s duševním onemocněním. Činnost revizora v našem nadačním fondu vnímá jako svůj příspěvek dobré věci.